O nas


Komunikator Amigoo jest projektem badawczo-rozwojowym Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp. z o.o. którego celem jest zapewnienie integracji i koordynacji personalizowanej opieki medycznej nowej generacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI. Komunikator Amigoo jest wykorzystywany przez Centrum Medyczne IMIcare w Krakowie do obsługi Koordynowanej Opieki Zdrowotnej oraz dla pacjentów Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a także pacjentów komercyjnych.

Integruje Konto Pacjenta AI na którym gromadzone są wyniki badań oraz objawy chorobowe z usługą Koordynowanej Opieki Medycznej w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz monitorowaniem zdrowia i coachingiem zdrowotnym.

Zapewniamy realizację obsługi Koordynowanej Opieki Medycznej dla Gabinetów Lekarzy POZ zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 15 września 2022 oraz Prezesa NFZ Nr 124/2022/DSOZ.

Amigoo umożliwia integracje usługi Poradni Medycyny Pracy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 listopada 2020 z usługą poradni POZ i AOS realizowanymi w ramach NFZ oraz w ramach abonamentów i usług komercyjnych i prywatnych ubezpieczeń. Zapewnia możliwość rejestracji pacjentów w systemie całodobowym bez konieczności dzwonienia przy pomocy aplikacji poprzez zastosowanie Wirtualnego Asystenta Medycznego AI.

Przez Amigoo pacjent może wysłać ze swojego konta zapotrzebowanie e-receptę, e-skierowanie, e-zlecenie oraz umówić wizytę wirtualną lub stacjonarną w Poradni Lekarza POZ.

Prowadzi spersonalizowane wsparcie pacjenta dzięki usłudze Wirtualnego Asystenta Medycznego AI dla Pacjentów oraz komunikację z pacjentami w systemie całodobowym w module Recepcja z wykorzystaniem SMS, chat i fb przez co zwiększa wydajność ośrodków medycznych i systemów rejestracji.

Umożliwia prowadzenie stałego monitoringu zdrowia i przebiegu leczenia zgodnie z modelem Value Based Healthcare w celu osiągnięcia optymalnych korzyści zdrowotnych w ramach indywidualnych planów opieki przy zastosowaniu innowacyjnych metod i technologii. Umożliwia realizacje usługi wsparcia dietetycznego i psychologicznego oraz coaching zdrowotny.

Platforma Amigoo Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp.z o.o. jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem IT i inteligentnym systemem wsparcia stosowanym w koordynowanej i zintegrowanej opiece medycznej w Polsce.


Formularz zgłoszeniowy


  Imię i Nazwisko (wymagane)


  Adres Email (wymagane)


  Numer Telefonu (wymagane)

  Wybierz konto
  Projekt bez nazwy-3

  Cyfrowa Platforma Amigoo Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp.z o.o.  zapewnia integracje i koordynację personalizowanej opieki medycznej nowej generacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI .

  Copyright by Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o. 2023. All rights reserved.