Monitoring Zdrowia AI


Amigoo umożliwia monitorowanie zdrowia i indywidualnych planów opieki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Analizie są poddawane wybrane pomiary oraz wyniki badań zalecane w najczęstszych schorzeniach cywilizacyjnych związanych z wiekiem i wybranych specjalizacjach. Umożliwia wstępną interpretację objawów oraz wyników, a także odpowiedzi na pytania związane z danym problemem.

Monitorowanie Zdrowia AI to innowacyjne narzędzie IT ułatwiające pacjentowi proces diagnostyki i leczenia, a lekarzowi monitorowanie skuteczności prowadzonej terapii. Poprzez zastosowanie sztucznej inteligencji odchylenia pomiarów i wyników badań są widoczne przez koordynatora i przez lekarza prowadzącego co umożliwia osiągnięcie optymalnych rezultatów. System ten nie jest rekomendowany w stanach zagrożenia życia oraz przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

Monitoring Zdrowia AI wspiera proces leczenia chorób przewlekłych zgodnie z modelem Opieki Medycznej Opartej o Wartości (Valued Based HealthCare) oraz przyspiesza powrót do zdrowia. Monitoring Zdrowia AI jest także wykorzystywany przez dietetyków i psychologów do prowadzenia pacjentów oraz wspieraniu prawidłowych zachowań zdrowotnych i modyfikacji stylu życia. Służy także do prowadzenia coachingu zdrowotnego dla pacjentów z wybranymi schorzeniami takimi jak: nadciśnienie, cukrzyca, nadwaga, otyłość, zaburzenia metaboliczne, choroby infekcyjne, zaburzenia hormonalne oraz stany zapalne.  

Wirtualny Asystent Medyczny AI

Usprawnienie kontaktu z lekarzem oraz nadzór nad przebiegiem leczenia.


Wyniki Badań

Dostęp i analiza wprowadzonych przez pacjenta wyników badań


Konsylium Medyczne

Pełne wsparcie Konsylium w ramach POZ NFZ ze wskazaniem specjalisty.


Konto Pacjenta AI

Prowadzenie stałego monitoringu zdrowia pacjentów oraz przebiegu leczenia.


Monitoring Zdrowia AI

Monitorowanie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz analiza danych.


Skierowania

Wsparcie w procesie wystawiania skierowań w ramach NFZ POZ.


Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do Amigoo


  Imię i Nazwisko (wymagane)


  Adres Email (wymagane)


  Numer Telefonu (wymagane)

  Wybierz konto  Projekt bez nazwy-3

  Cyfrowa Platforma Amigoo Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp.z o.o.  zapewnia integracje i koordynację personalizowanej opieki medycznej nowej generacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI .

  Copyright by Instytut Medycyny Innowacyjnej Sp. z o.o. 2023. All rights reserved.